Kontaktieren Sie uns

Einzelverkaufsabteilung, Großhandelsabteilung
Großkunden- und Einzelkundenservice Katarzyna Ślusarczyk tel. +48 12-284-06-40 wew. 32
tel. kom. +48 510-210-693
e-mail: katarzyna.slusarczyk@galeriakominkow.pl
Großkunden- und Einzelkundenservice Klaudia Kurek tel. +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: klaudia.kurek@galeriakominkow.pl
Rechnungen, Logistik Barbara Piwowarska tel. +48 12-284-06-40 wew. 23
tel. kom. +48 660-621-363
e-mail: barbara.piwowarska@galeriakominkow.pl
Abteilung für den Verkauf ins Ausland
Export Manager Oliver Bartnik

(j. angielski oraz niemiecki)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 45
tel. kom. +48 510-188-766
e-mail: oliver.bartnik@galeriakominkow.pl
Kundenberater Kamilla Boratyn

(j.niemiecki)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 29
tel. kom. +48 509-258-972
e-mail: kamilla.boratyn@galeriakominkow.pl
Kundenberater Marcin Windak

(j.angielski)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 28
tel. kom. +48 660-621-347
e-mail: marcin.windak@galeriakominkow.pl
Vorstand
Vorsitzender Tomasz Babiak tel. +48 12-284-06-40 wew. 24
tel. kom. +48 501-040-380
e-mail: tomasz.babiak@galeriakominkow.pl
Marketingabteilung
Marketingdirektor Jarosław Szczudło tel. +48 12-284-06-40 wew. 40
tel. kom. +48 513-188-202
e-mail: jaroslaw.szczudlo@galeriakominkow.pl
Lager
Lagerleiterin Maciej Włodarczyk tel. +48 12-284-06-40 wew. 44
tel. kom. +48 502-077-242
e-mail: maciej.wlodarczyk@galeriakominkow.pl
Buchhaltung
Lagerleiterin Magdalena Dera tel. +48 12-284-06-40 wew. 25
e-mail: magdalena.dera@galeriakominkow.pl
Vertreter der Lagerleiterin Magdalena Szubryt tel. +48 12-284-06-40 wew. 25
e-mail: magdalena.szubryt@galeriakominkow.pl
Service Abteilung
Service Tomasz Gucwa tel. kom. +48 509-339-902
e-mail: tomasz.gucwa@galeriakominkow.pl
Reklamationen Klaudia Kurek +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: reklamacje@galeriakominkow.pl


Parkanex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Targowisku 501, 32-015 Kłaj, została wpisana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000119466, NIP Spółki: PL817-19-01-435; Kapitał Zakładowy Spółki: 100 000,00 PLN

Schreiben Sie uns
Geben Sie bitte die unten stehenden Buchstaben ein
Achtung: Groß-/Kleinschreibung des Captcha beachten.
Details

Telefon kontaktowy:

+48 12-284-06-40

Adres e-mail:

galeria@galeriakominkow.pl

Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek - Piatek 8:00 - 16:00